×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ухвала та петиція про викуп стадіону «Торпедо» досі не реалізовані

На пленарному засіданні депутат Львівської міської ради Сергій Івах звернувся до депутатського корпусу щодо реалізації ухвали № 4707 "Про викуп у ПАТ АКБ "Львів" для суспільних потреб об'єкта нерухомого майна - стадіону та будівлі стадіону на вул.Золотій 40-а".

"Ми проголосували петицію, ми проголосували ухвалу про викуп стадіону,   підтримали виділення коштів у сумі 5 млн 147 тис грн. Саме цієї суми коштів, яка була зазначена в експертній оцінці нашого комунального підприємства "Агенція ресурсів". Однак насправді ніхто цього не виконує. Тому я звертаюсь до Вас, шановний Андрію Івановичу, та до вас, шановні депутати, з проханням докласти максимум зусиль, щоб до кінця цього року зробити приємний і потрібний подарунок для громади міста, яка потребує розвитку спортивної інфраструктури».

Сергій Івах зазначив також, що згідно з поданим листом банку «Львів», балансова вартість споруд становить 8 млн 918 тис грн, експертна оцінка споруди - 8 млн 250 тис грн. У той же час банк готовий продати стадіон за 7 млн 500 тис грн. У свою чергу, міська рада виділила суму у розмірі 5 млн 147 тис грн.

Відтак депутат наголосив на необхідності скерувати додаткові кошти у розмірі 2 млн 353 тис грн, щоб викупити стадіон «Торпедо» у банку «Львів» для потреб громади.

«Минає уже 2019 рік, але ми не бачимо ні спортивного комплексу на Сихові, ні реалізації ухвали щодо «Торпедо». На жаль, нам не вдалось за час каденції вирішити глобальні питання стадіонів, спортивних комплексів у Львові. Тому закликаю вас ще цього року завершити почату справу і викупити стадіон».   

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.