×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

2020 рік у Львові має бути роком гуманітарного спрямування, - Сергій Івах

На пленарному засіданні депутат Львівської міської ради Серій Івах звернувся до міського голови з пропозицією у 2020 році закцентувати увагу на гуманітарній сфері у м. Львові. Зокрема, за словами депутата, потрібно запровадити практику безкоштовного відвідування учнями музеїв.    

«Якщо ми говоримо про підняття рівня культури, освіти, то маємо насамперед звернути увагу на дітей, адже коли вони відвідують музеї міста, то мають за них платити. Пропоную запровадити практику, коли наші львівські школярі матимуть можливість відвідувати музеї безкоштовно».

Сергій Івах запропонував передбачити в міському бюджеті кошти на ці потреби. «Адже ми кажемо, що треба вчити дітей, закладати їм основи мистецтва, культури і, водночас, кажемо: «Заплатіть за те, що ми хочемо вас повчити". Тому ми маємо про це подбати, тим більш, що подібна практика також існує і в інших країнах».    

У ході обговорення міський голова погодився з пропозицією депутата та дав доручення підготувати ухвалу про рік культури 2020, в якій окремою стрічкою зазначити можливість безкоштовного відвідування музеїв львівськими школярами.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.