×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда: потрібно оптимізувати видатки на ЛКП, а вивільнені кошти скерувати на інфраструктуру, медицину та освіту

Депутат Львівської міської ради, член фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у ЛМР Іван Гринда звернувся з запитом до міського голови з пропозицією скоротити кількість комунальних підприємств міста та оптимізувати видатки на їх діяльність. Вивільнені кошти скерувати на освіту, медицину, інфраструктуру та спорт.

«Цього року бюджет розвитку міста, складає орієнтовно 3 млрд. гривень, що цілком прийнятно для міста, яке динамічно розвивається та здійснює будівництво нових соціально–культурних об’єктів. Та на превеликий жаль, міські чиновники знайшли чудовий спосіб «освоювати» мільйони гривень територіальної громади у численні поповнення статутних капіталів комунальних підприємств міста. Так, у Львові функціонує 81 комунальне підприємство, частина з яких має дублюючі функції, і за рік вони були профінансовані на 1 млрд. 300 млн. гривень, що вносять у їхні статутні капітали. Контроль за цими коштами втрачається, через непрозору систему міського управління», - зазначає укропівець.

Іван Гринда наголосив, що за останні 5 років не побудовано жодної сучасної автостанції, не реконструйовано жодної дороги, не говорячи про нове будівництво – доріг, мостів та естакад. Тому фракція «УКРОП» у ЛМР вимагає у 2020 році скоротити на 40% кількість ЛКП, а також оптимізувати видатки на поповнення статутних капіталів. Вивільнені кошти потрібно скерувати на потреби містян – розвивати інфраструктуру, закуповувати медичне обладнання, ремонтувати приміщення лікарень, садків, шкіл та вкладати у спортивне дозвілля львів’ян.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.