×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ми не бачимо реального обґрунтування підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті Львова – заява УКРОПу

Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді детально вивчили проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду і виявили у них ряд невідповідностей. Про це йдеться у зверненні депутатів до міського голови.

Так, ці невідповідності можна трактувати, як або службова недбалість працівників Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, або як свідоме намагання ввести членів виконавчого комітету Львівської міської ради та громадськість Львова у оману, тобто шахрайство.

1.Встановлення диференційованої вартості проїзду за одну й ту саму послугу – 6 гривень у смартфоні та 7 у водія – не передбачена чинним законодавством.

2.Інформація про збитки «Львівелектротрансу» не відповідає дійсності.

3.У проекті рішення немає жодного обґрунтування розрахункового тарифу на проїзд в електротраснопрті.

4.Чиновники хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.

5.Не наведено жодного обґрунтування тарифу у 8 гривень на проїзд у автомобільному громадському транспорті.

«Маємо підозру, що причиною неякісної підготовки проектів рішень виконавчого комітету щодо підвищення вартості проїзду є низький рівень фахової підготовки керівника Управління транспорту Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Олеськіва Ореста Ігоровича, який, відповідно до біографічних даних, не має ані транспортної, ані юридичної освіти, тому допустив під час підготовки документів значні помилки», - наголошують депутати.

З огляду на це фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» звертається до Міського голови Львова Андрія Садового із вимогою не допустити розгляд проектів рішень про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті на засіданні виконавчого комітету.

Фракція «УКРОПу» виступає і завжди виступала за повну прозорість у прийнятті будь-яких рішень. Тому закликаємо депутатів інших фракцій Львівської міської ради незалежно від партійної приналежності підтримати наше звернення до міського голови Львова щодо недопущення підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті без затвердження фінансових планів перевізників і прозорого розрахунку тарифів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.