×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Спрощено порядок запису львів’ян на виступи сесії ЛМР

Депутати проголосували за спрощення такого порядку. Відбулось це з ініціативи комісії законності та депутатки Української Галицької Партії Юлії Гвоздович.

Комісія законності наполягала, аби виступи членів територіальної громади були на початку пленарного засідання. “Ми впродовж певного часу випробовували механізм – виступ громадян і побачили, що назріла потреба його спростити, аби зекономити час львів’ян і не було бар’єрів. Сподіваюся, що ці новації зроблять доступу до виступу на сесії простішим. Але водночас хочу сказати, щоб львів’яни розуміли, що виступ на сесії – це не є вільний мікрофон. Саме тому ми будемо давати доступ до виступу тим львів’янам, які не змогли вирішити свої проблеми на прийомах посадовців і тим,хто буде представляти різні акції протесту», - коментує Юлія Гвоздович.

Тепер, щоб виступити на сесії ЛМР, львів’янам, яким відмовили в задоволенні адміністративних послуг потрібно:

  • Звернутися до до управління “Секретаріат ради” не пізніше ніж за 1 робочий день до пленарного засідання шляхом подання відповідної письмової заяви через Центр надання адміністративних послуг Львова або електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради
  • Питання має належати до компетенції ЛМР та її виконавчих органів/

Якщо питання виступаючого включено до порядку денного пленарного засідання ЛМР, його виступ повинне бути попередньо заслухано на засіданні відповідних профільних постійних комісій ЛМР, які надають або ні рекомендацію щодо доцільності виступу члена територіальної громади на пленарному засіданні. Не вимагається рекомендація щодо питання, яке вже було попередньо розглянуто на пленарному засіданні та відповідний проект ухвали було відхилено.

Виступи членів територіальної громади Львова щодо питань, які включено до порядку денного пленарного засідання Львівської міської ради відбуваються безпосередньо під час розгляду міською радою цих питань Якщо питання виступаючого не включено до порядку денного пленарного засідання ЛМР, виступи мають стосуватись питань, яким передував їх розгляд виконавчими органами та профільними постійними комісіями ЛМР уже БЕЗ погодження комісії законності.

У разі невідповідності поданого звернення щодо надання можливості виступу на пленарному засіданні вимогам, управління “Cекретаріат ради“ повертає заяву заявнику з обгрунтуванням необхідності її доопрацювання За ініціативи будь - якого депутата ЛМР члену територіальної громади Львова може бути надано право виступу на пленарному засіданні ЛМР всупереч нормам, які встановлено порядком, однак така ініціатива потребує підтримки простої більшості депутатів ЛМР.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.