×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Чиновники львівської мерії в чергове намагаються нав’язати містянам корупційну оборудку

Укропівець Ігор Зінкевич звернувся до правоохоронців щодо встановлення терміналів оплати у львівський трамваях. Як відомо, цього тижня ЛКП «Львівелектротранс» прозвітував про черговий «героїчний» крок до «Електронного квитка» – встановили у трамваї перший термінал для продажу квитків.

Як видно з світлин, «чудо–термінал» є усього лише звичайним грошовим терміналом яких є безліч на вулицях міста і якими львів’яни останніми роками припиняють користуватись у зв’язку із втратою своєї актуальності та функціоналу. Видається так, що компанія «EasyPay», розуміючи втрату актуальності своїх терміналів намагається під виглядом безоплатної співпраці нав’язати застарілий брухт ЛКП «Львівелектротранс» під виглядом «чудо інновації».

«На наше глибоке переконання встановлення вищезгаданих пристроїв оплати проїзду є усього лише звичайним окозамилюванням та намаганням чиновників ЛКП «Львівелектротранс» та деякими радниками міського голови нав’язати містянам чергову корупційну оборудку», - наголосив Ігор Зінкевич.  

 

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.