×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порахувати та навести лад із занедбаними будівлями Львова

Голова фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді вимагає порахувати та навести порядок із закинутими будівлями Львова. 

 «Останньою каплею став трагічний випадок із 13-хлопцем, що випав із недобуду на Тракті Глинянському. Ця будівля досі стоїть у вільному доступі, там продовжує гуляти  молодь.Так не повинно бути. Місто також несе за цю смерть відповідальність. І повинна реагувати на це, і щонайменше не допускати до цього знову., ” - говорить Чолій.

 Для початку депутат вимагає найскорішого обгородження конкретно цієї будівлі. Далі - силами управління комунальної власності та юридичного департаменту Львівської міської ради провести інвентаризацію недобудованих будинків з визначенням їх балансової приналежності та закріпити їх за міською радою. Порахувати їх ціну і розрахувати вартість демонтажу цих будівель. І вже через аукціон вирішити питання будівель - знести, продати чи відновити будівництво, що забезпечить наповнення міського бюджету.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.