×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати очолили рейтинг публічності серед міст України

Упродовж червня-серпня 2019 року в усіх обласних центрах України проводилося шосте вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Депутати Львівської міської ради за результатами останнього вимірювання Індексу публічності очолили рейтинг з показником 83,2%.

Голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович переконана, що важливим в індексі публічності є його динаміка.

«У 2014  - 2015 роках Львів був в середині рейтингу за рівнем публічності депутатів серед міст України. Його публічність  не перевищувала 45%. А вже у 2016 році, коли почалась нова каденція депутатів, ми опинились на 3-у місці та на 20% покращили свою публічність. У 2017 році були одними з перших. А вже у 2018 році виросли знову на 20%  і очолили рейтинг».

За словами голови комісії, змінилась відкритість роботи представників громади після того, як у раду зайшло нове скликання депутатів, з’явилась готовність працювати відкритіше.

«Це вдалось завдяки прийняттю нового Статуту міста, де визначили багато моментів, що стосуються відкритості депутатського корпусу. Це інструменти участі, можливість виступу на сесії, публікація всієї інформації про постійні комісії, підзвітність депутатів».      

На думку Юлії Гвоздович, проте є ще над чим працювати. "Зокрема, над електронними зверненнями на комісії, а також не до кінця зрозумілою процедурою запису на виступ як на комісіях, так і на пленарних засіданнях. Очікую у 2019 році також підвищення нашого рейтингу і щодо виконавчого комітету, адже за останній рік було багато ініціатив щодо їх відкритості - публікація проектів рішень, прозорість роботи комісій, утворених виконкомом та ін.Тому я сподіваюсь, що до кінця нашої депутатської каденції ми будемо першими по всіх параметрах».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.