×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Формула Штайнмаєра у таких умовах - це зрада України

Ми категорично проти так званої «формули Штайнмаєра», на яку вчора погодилася українська переговорна група. Стоїмо на боці усієї свідомої української громадськості, на боці українського війська і чітко заявляємо свою позицію. Про це заявила фракція Української Галицької Партії у Львівській міській раді

Подаємо Заяву фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді повнотекстово.

  1. Жодних виборів на Донбасі, ніякого особливого статусу окупованим територіям, жодної амністії НЕ МОЖЕ БУТИ, поки російські війська повністю не покинуть територію України. Основна наша вимога - деокупація Донбасу і повне виведення ворожих військ.
  2. Ніхто не уповноважував так званих представників так званих робочих груп приймати рішення за Україну. Рішення для України може приймати тільки українських народ. Будь-які підкилимні домовленості розцінюємо як зраду національних інтересів України. 3. Ми категорично проти відведення Збройних сил України на лінії розмежування.
  3. Вимагаємо оприлюднення повного тексту документу, який вчора підписали так звані представники України, та стенограми засідання контактної групи.
  4. Закликаємо фракції усіх політичних партії ЛМР підтримати нашу заяву або публічно заявити про свою позицію.

Вважаємо, що прийняття таких таємних домовленостей є безвідповідальним та

може обернутися небезпечним зрушенням для суспільства, дестабілізацією держави і втратою чітких позицій на міжнародній арені. Вимагаємо від Верховної Ради України та уряду невідкладно зайняти чітку державницьку позицію - і дати оцінку діям президента, в яких ми вбачаємо ознаки зради державних інтересів.

Голова фракції УГП у ЛМР – Тарас Чолій. Депутати – Юля Гвоздович, Ігор Дякович, Мирослав Данилків.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.