Версія для друку

Каналізування вулиць Лодія та Наступальної – на завершальному етапі

Завершується каналізування вулиць Лодія та Наступальної і заміна водопроводу на вул. Наступальній і ген. Кравса. Про це повідомив депутат ЛМР Юрій Кужелюк.

Загалом, за інформацією депутата, розроблено проект каналізування цілого мікрорайону між вулицями Тарасівська та Тракт Глинянський. У відповідності до проекту, перша черга згідно з рельєфом місцевості виглядатиме наступним чином. Основний каналізаційний колектор пройде  Трактом Глинянським, вулицями Наступальній, Лодія і далі до колектора, збудованого агрофірмою «Провесінь» на території котеджного містечка. Цей колектор під’єднуватиметься до КНС, яка є у власності фірми. Після цього до колектора підключатимуться вулиці Курінна, Поетична, ген. Кравса та Залісна.

Прокладка колектора на вулицях Лодія та Наступальній і підведення його до точки стику на території містечка повинно закінчитися цього року. Прокладка на вул. Тракт Глинянський запланована на наступний рік. Окрім цього, необхідно терміново перекласти Золочівський магістральний водогін також на вул. Тракт Глинянський і таким чином ліквідувати аварійну ситуацію в мікрорайоні. Вирішення цих завдань потребуватиме значних капіталовкладень з бюджету міста. Також для введення в дію каналізаційного колектора   агрофірма  «Провесінь», згідно з домовленістю, покладе близько 200 м колектора на своїй території для з’єднання з КНС.

«Проблеми складні, але вони поступово вирішуються», - наголошує Юрій Кужелюк. Тепер роботи з каналізування на всій довжині вул. Лодія закінчені. Частина вулиці була заасфальтована минулого року. Зараз ведуться роботи з завершення асфальтування і вулиця буде готова до експлуатації.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.