Версія для друку

Продовжується будівництво нового корпусу ліцею «Провесінь» на вул. Тракт Глинянський у Львові

Завершується спорудження нульового циклу майбутнього нового корпусу ліцею «Провесінь» у м. Львові. Після завершення спорудження нового корпусу школа перетвориться у повноцінний освітній заклад з садочком для дошкільнят та одинадцятирічною середньою школою.

Зараз ліцей «Провесінь», у минулому школа-садок «Провесінь», міститься в тісному корпусі, де співіснують дитячий садочок та школа-дев’ятирічка. Практично немає повноцінного спортзалу, актового залу, їдальні, а заняття ведуться в дві зміни. Розширення навчального закладу назріло давно. Про це розповів депутат ЛМР Юрій Кужелюк.

Три роки тому вдалося реконструювати і відновити роботу плавального басейну, який не функціонував понад 20 років. У 2017 році перенесли теплотрасу, яка по діагоналі проходила через шкільний майданчик. Восени 2018-го  року розпочали роботи зі спорудження нового корпусу, який міститиме спортивний та актовий зали, їдальню, кухню, класні кімнати і тир у підвалі.

Юрій Кужелюк зазначає: «Після завершення робіт школа перетвориться у повноцінний освітній заклад з садочком для дошкільнят та одинадцятирічною середньою школою. Це матиме велике значення для віддаленого мікрорайону, який розташований на межі міста і заслуговує на те, щоб мати повноцінний навчальний заклад».

b_854_481_16777215_00_images_фото_-_ліцей_2.jpg

За словами депутата, зараз завершується спорудження нульового циклу. Під час робіт виникла проблема пливуна у грунті, наявності кабелів та газопроводу, які не були відображені в жодній документації та інші. Проте всі вони практично вирішені і найскладніша частина будови завершується. Залишилось покласти перекриття. Після цього можна приступати до зведення стін. Зі старим корпусом будівля буде з’єднана галереєю на рівні другого поверху.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.