Версія для друку

У місті триває каналізування вулиць

Завершується облаштування інженерних мереж на вул. Запольської. Торік тут прокладена каналізаційна мережа і мешканці нарешті отримали змогу користуватися цим «дивом цивілізації». Про це повідомив депутат ЛМР Юрій Кужелюк.

За словами депутата, нарешті відійшли в минуле вигрібні ями та брудні потічки по вулиці. Цього року замінена водопровідна мережа. Після того, як всі мешканці завершать під’єднання до неї, відбудеться підключення до водогону і про пориви та розкопування на вулиці можна буде забути.

Залишиться здійснити замощення вулиці, і мешканці зможуть почувати себе комфортно. Депутат відзначає, що за кілька років каналізовано переважну більшість вулиць та замінено водопроводи у мікрорайоні, обмеженому вулицями Голубця та Личаківською. Залишилися лише Винниківська та Букова. Те ж саме стосується і замощення. Таким чином мікрорайон, у якому були грунтові дороги та відсутні комунальні послуги, перетворюється на хороше місце для життя.

Нагадаємо, що свого часу Львівська міська рада прийняла програму каналізування неканалізованих районів. До її розробки долучився депутат ЛМР Юрій Кужелюк, округ якого на той час був мало каналізований.

«Зараз, діючи в рамках програми, починаємо здійснювати це благо. Адже дивно, що у ХХІ столітті вулицями течуть брудні потічки, або є вигрібні ями. Це треба усунути з будь-яких точок зору: екологічної та комфорту людей. Тим паче, що у приватному секторі чимало доріг мають грунтове покриття. Програма діє кілька років, за цей час каналізували велику кількість вулиць у моєму окрузі. Поряд із цим міняємо водопровід і поступово замощуємо плитку», - розповів депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.