×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Незламні, справжні, сильні та відважні

30 червня на проспекті Свободи перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулися змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв». Свої вміння та незламний дух демонстрували люди з інвалідністю, ветерани, військовослужбовці, а також охочі. На змагання й зустріч з побратимами до Львова приїхали 20 ветеранів АТО / ООС з різних міст України.

На цьому святі спорту була представлені важка атлетика, гімнастика, гребля на тренажерах, біг – і усе це за суворими правилами.

b_837_560_16777215_00_images_ігри_героїв_2.jpg

Учасників змагань привітав депутат ЛМР Ігор Зінкевич. Про свої враження депутат розповів: «На площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку панувала неабияка атмосфера. Навіть повітря пахло адреналіном, духом завзятості, цілеспрямованості та шаленої мужності. Я з великою гордістю спостерігав за учасниками Ігор Героїв, яких не зламала ані система, ані війна, ані лікарняне ліжко. Спортсмени, яких ми сьогодні побачили - це яскравий приклад, що ніхто і ніщо їх у цьому світі не переможе. Для мене, як очільника «Варти-1», надзвичайно приємно стати частинкою цього свята, цих ігор! Адже в такі моменти виникає бажання ще більше працювати, такі хлопці мотивують до ще більшої, незламної боротьби за порядок у нашому місті, у нашій країні, у головах наших чиновників. У 2014 році колектив нашої організації Варта-1 зібрався довкола ідеї, довкола принципів боротьби за майбутнє країни, яку ніколи, ніхто і за жодних обставин не поставить на коліна і ми зробимо усе можливе, аби не підвести цих хлопців, справжніх героїв, які пожертвували власним здоров’ям та довели усім нам приклад хоробрості та сили духу. Аби не підвести Вартових нашої організації, які на жаль, більше ніколи не повернуться з війни на сході України. Аби не підвести кожного львів’янина, які довіряють нам навіть у найбільш важких для них моментах! Ми не здамося! Будемо сильні духом і зробимо все можливе та від нас залежне, щоб захистити наше місто, наші домівки, кожного українця від тотальної несправедливості! У нас все буде добре, з допомогою кожного з Вас, нікому та за жодних обставин не вдасться зламати нас! Я вірю в це! Слава Україні! Слава Героям полеглим на сході! Слава Героям, яких сьогодні ми бачимо, як учасників Ігор Героїв! Війна за щасливе майбутнє лише починається і ми обов’язково переможемо!»

b_788_527_16777215_00_images_ігри_геровї_3.jpg

b_810_542_16777215_00_images_ігри_героїв_5.jpg

 

Довідково. Організатори змагань у Львові — ГО інвалідів воїнів АТО «Пульс життя», Львівська міська рада, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ Національно-патріотичного виховання Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Змагання уже  втретє відбуваються у Львові. Львівська міська рада фінансово підтримає ці змагання на суму 110 тис. грн.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.