×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Триває каналізування вулиці Старознесенської від вул. Богданівської до вул. Польової

Роботи здійснюються в рамках програми каналізування неканалізованих районів. Частина робіт здійснюється відкритим способом (копається траншея), а частина  методом паралельного буріння, щоб не руйнувати існуюче асфальтове покриття.

Каналізування відбувається наступним чином. Місто за рахунок виділених бюджетних коштів прокладає колектор вздовж вулиці, а мешкнаці за власний рахунок здійснюють підключення до цього колектора своїх будинків. Для підключення слід отримати технічні умови в ЛМКП «Львівводоканал» та виготовити проект підключення. Роботи з підключення власник будинку може здійснювати сам або укласти угоду з спеціалізованою фірмою (на вибір мешканця).

Окрім каналізування, вздовж вул. Старознесенської буде прокладено нову водопропровідну мережу.

Депутат ЛМР Юрій Кужелюк зазначив, що таким чином цього року мешканці вул. Старозесенської нарешті отримають доступ до елементарних умов, які мають інші жителі міста.  Таким чином в мікрорайоні Кривчиць вже будуть каналізовані вул. Марунька та Старознесенська, а надалі плануються роботи на інших вулицях мікрорайону згідно з розробленим проектом.

«Загалом у Львові значна кількість населення у приватному секторі позбавлена можливості користуватися каналізацією. Впровадження цієї програми поступово покращує комфорт меканців та екологічну ситуацію, оскільки стоки перестають текти вуличками міста», - каже Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.