×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові облаштують зупинки та відремонтують колії на трамвайному маршруті №3

Депутатська комісія інженерного господарства ЛМР одноголосно підтримала звернення депутата ЛМР від фракції УКРОП Ігоря Зінкевича щодо поточного ремонту колій та зупинок вздовж трамвайного маршруту №3.

«Дане питання перебуває на розгляді районних адміністрацій та управління транспорту. Сподіваюсь, що воно буде вирішене найближчим часом», - зазначив укропівець.

Також Ігор Зінкевич піднімає питання розширення тролейбусної мережі у центральній частині міста. Зараз це питання вивчається у «Львівелектротрансі» та в робочій групі з впровадження «Плану дій з розвитку транспорту в місті Львові до 2020 року».

На жаль, заступник міського голови Львова вважає недоцільною пропозицію депутата-укропівця щодо впровадження абонементних квитків на автобусний і електричний транспорт Львова.

«Пан Бабак не хоче впровадження абонементів, адже, мовляв, скоро буде «електронний квиток». За його словами питання потребує «додаткового фінансування» і «тривалого часу щодо введення в дію». Якось це дивно, адже «Львівелектротранс» зміг ввести цілу низку можливостей безготівкової оплати проїзду, запровадив абонементи, які діють «від дати до дати». Чим же від нього відрізняється ЛК АТП № 1?», - каже Ігор Зінкевич.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.