×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції УКРОП у ЛМР підготували план підвищення ефективності роботи електротранспорту у місті

Фракція «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у Львівській міській раді надіслала звернення міському голові з пропозиціями щодо покращення ефективності роботи міського електротранспорту. Зокрема, укропівці пропонують модернізувати контактну мережу для трамваїв.

23 травня, під час пленарного засідання Львівської міської ради, депутат фракції УКРОП у у ЛМР Ігор Зінкевич зачитав текст звернення, у якому йдеться про те, що за два роки експлуатації Сихівської гілки трамваю сталось 18 поломок пантографів.

«Однією з причин таких поломок є неправильне проектування контактної мережі. На жаль, така ситуація повторюється й на інших трамвайних маршрутах, що реконструйовувались в останні роки. Натомість, на трамвайній лінії по вул. Княгині Ольги подібних випадків не фіксують – тут застосована зовсім інша система контактної мережі», - зазначив Ігор Зінкевич.

Депутати фракції УКРОПу пропонують створити робочу групу, з залученням науковців, інженерів, яка має підготувати робочий проект модернізації контактної мережі. Також укропівці пропонують замінити стару контактну підвіску на Сихівській лінії (по вул. Стуса до просп. Червоної Калини) на повздовжньо-ланцюгову чи петльову. Такий тип підвіски, на думку депутатів, варто застосувати під час реконструкції вулиці Замарстинівської.

Ще однією пропозицією УКРОПу є облаштування в трамвайному депо дільниці для ремонту та обслуговування пантографів, а комунальне підприємство «Львівелектротранс» забезпечити сучасною технікою для обслуговування контактних мереж.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.