×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Зробити паспорт на дому

 Депутат Львівської міської ради від УГП Ігор Дякович проситиме Державну міграційну службу разом із ДП “Документ” створити сприятливіші та доступніші умови для осіб з інвалідністю. А саме - забезпечити безкоштовний виїзд мобільних сервісів до дому клієнтів, котрі мають поважні проблеми зі здоров’ям. Зараз  послуга “мобільна видача документів” діє у кількох містах України, у Львові також. За 1863 грн до вас приїде автомобіль, ви без черги здаєте документи, відбитки пальців і за певний термін отримуєте паспорт (закордонний чи український). Ігор Дякович пропонує цю послугу у частині приїзду автомобіля зробити безкоштовною для візочників та для осіб з ампутаціями нижніх кінцівок.  За сам документ особи з інвалідністю мають заплатити стільки ж, як і інші клієнти.

“Це дуже важлива ініціатива. Львів міг би стати добрим прикладом для інших українських міст, як справді дбати і підтримувати тих, хто у цьому житті має об’єктивно більше труднощів із пересуванням. Тим більше, що така послуга вже існує. Нам, як депутатам, треба лиш “відкоригувати” її,” - пропонує депутат Ігор Дякович, котрий водночас є членом гуманітарної комісії ЛМР.

За офіційними даними управління соцзахисту Львова, станом на 1-ий квартал 2019 року, у місті зареєстровано  402 особи з ампутацією нижніх кінцівок та 1587 осіб на візку.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.