×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Хто хоче до Львова?

В Україні розпочався другий етап реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, формування т. зв. «великих районів». Відомо, що до Львівської міської об’єднаної територіальної громади наступного року доєднаються Брюховичі, Винники та Рудно. Але є ще десятки сіл та містечок поблизу Львова, що так і не визначилися, куди їм приєднуватись. Це  - Сокільники, Лисиничі, Підбірці, Дубляни, Малі Підліски, Ситихів, Малехів , Великі Грибовичі, Малі Грибовичі, Збиранка, Гряда, Воля-Гомулецька, Бірки, Рокитне, Рясне-Руське, Підрясне - щонайменше 16 населених пунктів. І Львів має спрацювати на випередження, - переконана депутатка ЛМР від УГП Юлія Гвоздович. Відтак Гвоздович просить ЛМР звернутися до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Кабінету міністрів України та розпочати діалог з переліченими громадами щодо їх приєднання до Львова.

Оскільки Львів є центром економiчної активностi, надання соцiальних, адмiнiстративних послуг населенню, мешканцi навколишнiх сiл давно використовують спільну інфраструктуру. Водночас в самому Львові відчувається брак територій, зокрема, для реалізації важливих для міста та регіону інфраструктурних проектів.

“Таке об’єднання відповідає інтересам жителів Львова та навколишніх сіл, а також сприятиме розвитку міста як потужного інфраструктурного та економічного центру Східної Європи. Не хочеться потім  поспіхом і не обдумано приймати такі рішення. Ми ще маємо місяці, але цей процес потрібно починати вже сьогодні,” - переконана депутатка від УГП.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.