×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові повинні розвивати інфраструктуру для електромобілів – Іван Гринда

Депутат Львівської міської ради з фракції «УКРОПу» Іван Гринда звернувся до міської комісії з питань безпеку дорожнього руху з пропозицією маркувати у зелений колір місця зарядки електромобілів.

«Дуже важливо робити Львів комфортним для усіх автомобілістів. Часто бачу, як власники автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння паркують їх на місцях зарядки електрокарів. Можливо це елементарна неуважність, саме тому я пропоную маркувати ці місця зеленим кольором», - розповів депутат.

Він також додав, що за останні роки Україна увійшла до переліку країн з швидким ростом числа електромобілів на кількість населення. На переконання Івана Гринди, Львів повинен йти в ногу з сучасними трендами розвитку інфраструктури для електрокарів та розвивати мережу зарядок для електромобілів по всьому місту. Поширення та популяризація електромобілів сприятиме також енергетичній незалежності від поставок бензину та дизпалива.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.