×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На магістральних вулицях Львова пропонують облаштувати острівці безпеки

Депутат Львівської міської ради фракції «УКРОП» Ігор Зінкевич скерував звернення до заступника міського голови Львова Сергія Бабака, щодо облаштування острівцями безпеки на нерегульованих і регульованих перехрестях через магістральні вулиці міста, що мають більше 4-ьох смуг і характеризуються інтенсивним рухом автомобілів.

Крім цього, депутат пропонує додатково обладнати такі ділянки вулиць шумовою та люмінесцентною розміткою, що дозволить підвищити рівень безпеки пішоходів і знизити кількість ДТП на переходах.

Іншим своїм зверненням Ігор Зінкевич пропонує модернізувати світлофорний об'єкт на перехресті вулиць Стрийська - Івана Франка - Шота Руставелі таким чином, щоб забезпечувався пріоритетний проїзд трамваєм через перехрестя.

«Це перехрестя із дуже активним рухом, але регулює його старий світлофор. З незрозумілих причин його не поміняли при реконструкції ділянки вулиці Івана Франка. Через недосконалість конструкції пересічень «трамвай – тролейбус» на перехресті Стрийська - Івана Франка - Шота Руставелі часто «застрягають» трамваї і блокують рух. Також прошу розглянути питання заміни спецчастин контактної мережі застарілого типу», - повідомив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.