×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сьогодні на сесії депутатка ЛМР від фракції Української Галицької Партії Юля Гвоздович підніме питання львівських кладовищ

Львову потрібен новий цвинтар.  Згідно зі статистикою, у Львові щомісяця помирає понад 800 людей, 300 з яких ховають на Голосківському цвинтарі - єдиному кладовищі міста, яке діє офіційно. Ще 3 роки - і місць для поховання не залишиться і на цьому кладовищі. На трьох інших цвинтарях (Янівському, Личаківському та Сихівському) дозволене лише підзахоронення. Всі решта - вважаються офіційно закритими.

Сьогодні мало хто пам’ятає, що на Голосківському цвинтарі передбачений крематорій та колумбарій. Їх будівництво було припинене. У 2016 році громадяни звернулися до Львівської міської ради з електронною петицією про завершення старого або початок будівництва нового крематорію. Але петиція не набрала необхідних голосів, і її відправили в архів. “Ми мусимо вже сьогодні думати про  альтернативні види поховань, окрім захоронення у землю. Тобто про екопоховання чи кремацію. І вирішувати питання нової землі під кладовище. Інакше за три роки матимемо серйозну проблему: будемо терміново вирішувати, що робити з померлими”, - коментує депутатка ЛМР від фракції Української Галицької Партії Юлія Гвоздович.

Сьогодні вона звернулася до ЛМР, аби у місті розпочали пошук земельної ділянки для подальшого її виділення під нове місце для поховань. Також Юлія Гвоздович вимагає відновити роботу щодо забезпечення альтернативних способів поховань.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.