×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів – Цюрих: наслідувати найкраще, не повторюючи помилок

Відбулося засідання робочої групи для напрацювання Інтегрованої концепції розвитку Львова.

Присутні на ньому експерти та депутати обговорювали план сталої міської мобільності, його позитивні та негативні сценарії. На засіданні були присутні представники з міста Цюриха, які розповідали, від чого залежить розвиток громадських просторів та автомобільного руху.

«Доповідачі наголосили на тому, що не слід повторювати помилки деяких європейських міст, які стосуються надмірної розбудови доріг в містах, - розповів депутат Львівської міської ради від фракції УКРОП Іван Гринда. - Адже приватних автомобілів стає тільки більше. Увагу треба звертати на розвиток комунального транспорту, вело-інфраструктури, пішохідних зон».

Крім цього, з доповідями виступили представники департаменту ЖКГ ЛМР про позитивний та негативний сценарій розвитку мобільності Львова.

Іван Гринда запропонував почати будівництво багаторівневих паркінгів навколо центральної частини міста, звернути увагу на подальший розвиток мережі електротранспорту та виділити з бюджету розвитку не менше 2% коштів на будівництво вело-інфраструктури.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.