×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда пропонує міській комісії з безпеки руху розглянути низку питань задля безпеки руху пішоходів у центральній частині м. Львова

Депутат ЛМР від фракції УКРОП Іван Гринда скерував  депутатське звернення до в. о. начальника управління транспорту ЛМР, секретаря міської комісії з безпеки дорожнього руху Олега Партики.

У своєму зверненні депутат пропонує включити низку питань до порядку денного на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Зокрема, депутат пропонує розглянути питання про встановлення стовпчиків обмеження заїзду автомобілів на тротуар на вул. Університетській (ліворуч від головного входу Львівського національного університету імені Івана Франка) і на вул. Кн. Романа (біля навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

Окрім того, Іван Гринда пропонує, щоб на засіданні комісії розглянули питання  про облаштування пішохідного переходу на вул. Ак. Гнатюка, 2 – пр. Свободи, а також усунення перешкоди для пішоходів на пр. Свободи, 5, де паркуються таксі та автомобілі.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.