×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові ремонтують дороги, а до переїздів руки не доходять

Між тим, уникнути проблем корків у місті, не вирішивши цю проблему, фактично неможливо. Адже пропускна спроможність залізничних переїздів через їхній стан не відповідає кількості автівок.

 Найгірша ситуація з переїздом на вул.Зеленій.  Востаннє залізниця проводила заміну колії залізниця 2017 року, однак він знову потребує серйозного ремонту. Питання про це ще рік тому ставив депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда у своєму запиті, однак нічого так і не змінилось.

Відтак, 20 березня на апаратній нараді у ЛМР Іван Гринда та його колега по фракції Ігор Зінкевич знову наголосили на цій проблемі міста, звернувшись до заступника мера Геннадія Васьківа з ініціативою разом з керівництвом Західної залізниці розробити спільний проект реконструкції для збільшення пропускної здатності залізничного переїзду.

«Наразі пропускна спроможність даного переїзду не відповідає кількості автівок, які там проїжджають, - зазначає Ігор Зінкевич. - Також, окрім вул. Зеленої, попросив розглянути можливість спільної реконструкції переїздів на Брюховичі (вул. Курортна), вул. Луганська (частково її відремонтували за кошти адміністрації цього року) і переїзд по вул. Зубрівська (Сихів), вул. Пластова, стан яких сповільнює рух транспорту у Львові».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.