×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат від фракції «Українського об'єднання патріотів –УКРОП» у ЛМР Ігор Зінкевич вимагає належних умов праці для водіїв

Для того, щоб залучити працівників транспорту, яких Львову бракує, потрібно створити для них відповідні умови праці, вважає Ігор Зінкевич. Це, зокрема, включає і організацію у депо та автобусному парку їдалень із повноцінним гарячим харчуванням.

«Із здивуванням дізнався, що таких їдалень у львівських депо немає, - сказав сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутат. -
Саме тому звертаюся до куратора громадського транспорту Львова, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрія Білого із проханням організувати їдальні у трамвайних та тролейбусному депо, а також у Львівському комунальному підприємстві № 1».

Крім того, Ігор Зінкевич попросив  свого колегу, депутата Остапа Доскіча, ініціювати розгляд питання про облаштування їдалень на засіданні комунальних транспортних підприємствах на засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики.

«Вважаю, що людям насамперед потрібно створити належні умови праці, а вже тоді вимагати від них якісної роботи», - наголосив депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.