×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда: «Дороги зруйновані через халатність чиновників чи банальну корупцію?»

Таке питання поставив депутат ЛМР від фракції УКРОП міському голові та депутатам на пленарному засіданні.

"Вже понад рік триває капітальний ремонт дороги по вул. Замарстинівській, - зазначив Іван Гринда. - Усі можливі терміни здачі об’єкту були провалені Вашими профільними заступниками, чи то через некомпетентність, чи то через банальні корупційні складові на яких вже неодноразово попадались чиновники Львівської міської ради".

Депутат зауважує, що це вже не перший провалений термін здачі дороги. Хоча, до порівняння, із 2010-2015 роках грошей у місті було менше, а ремонти завжди відбувались у визначені терміни.

"Також хочу звернути увагу на ситуацію з дорогами, яка склалась у місті Львові, - каже Іван Гринда. - Більшість асфальту зійшло зі снігом, і ніхто їх не ремонтує! Такого критичного стану на дорогах не було за останні 10 років. Ніхто так і не поніс відповідальності за це!"

Відтак, депутат звернувся до міського голови з вимогою розібратись у ситуації із затягуванням ремонту вул. Замарстинівської та поточного ремонту доріг у місті Львові. І в разі виявлення халатності та некомпетентного відношення чиновників до даної роботи, у найкоротший термін їх звільнити!

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.