×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат ЛМР вимагає остаточної дати впровадження у Львові електронного квитка

Як відомо, 17 листопада 2016 року між Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛКП “Львівавтодор” було укладено Кредитний договір про надання кредиту у розмірі 10 млн. євро на проект впровадження електронного квитка у м. Львові. Затвердження договору 18 травня 2017 року було останнім етапом, необхідним для початку робіт з впровадження електронного квитка у місті. За умовами договору, електронний квиток повинен був з’явитися у Львові впродовж двох років. Однак на сьогодні ще навіть не розпочато встановлення валідаторів та тестування системи. Натомість, вартість проїзду постійно росте, без жодних економічних розрахунків та обгрунтувань.  

Враховуючи вищенаведене, депутат ЛМР від Української Галицької Партії Тарас Чолій вимагає оприлюднити, скільки коштів і в які саме дати було перераховано Європейським банком реконструкції та розвитку з метою виконання своїх зобов’язань за Кредитним договором від 17.11.2016 року. Також вимагає повідомити, з яких причин електронний квиток на проїзд досі не запроваджено і цікавиться, чи Львівська міська рада  сьогодні готова назвати остаточну дату запровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.