×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич отримав Подяку за внесок у популяризацію і розвиток олімпійського руху

Національний олімпійський комітет України у Львівській області вручив керівникові ГО «Варта-1» і депутату Львівської міської ради від «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» Ігорю Зінкевичу Подяку за особистий внесок у розвиток та популяризацію олімпійського руху у Львівській області.

«Дякую за цю несподіванку Юрію Турянському та усій команді Національного олімпійського комітету Львівщини, - каже Ігор Зінкевич. - Намагатимусь і надалі робити усе, що від мене залежить, аби олімпійський рух в області і надалі продовжував активно розвиватися. Стараюся підтримувати усі ініціативи, які ідуть від громадськості, для розвитку спорту. Масовий спорт у нас, на Львівщині, тривалий час був на високому рівні, потім йому стали приділяти менше уваги. Зараз інтерес зростає, ми мусимо займатись цим питанням, щоб молодь мала де реалізовувати свої здібності".

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.