×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У бюджеті м. Львова на 2019 рік необхідно передбачити кошти на завершення будівництва каналізаційної насосної станції та корпусу СЗШ №74 в Рудне

Депутат ЛМР Ольга Посипанко зазначила, що у бюджеті м. Львова на 2019 рік необхідно передбачити кошти на завершення будівництва каналізаційної насосної станції та корпусу СЗШ №74 в Рудне.

Депутат також розповіла, яка зараз ситуація на кожному з цих об’єктів.

Рудненська СЗШ №74.

«У Рудненській СЗШ №74 навчання відбувається у дві зміни через брак приміщень. Загалом у школі навчається майже 800 дітей.

Багаторічною першочерговою потребою школи залишається будівництво додаткового корпусу з метою переведення навчального процесу школи в одну зміну навчання та можливості розвитку позашкільної освіти. Недобудований корпус багато років перебував у аварійному, занедбаному стані.

У 2016 році місто виділило 2,3 млн грн на будівельні роботи та виготовлення ПКД, у 2017 році – ще 1,7 млн грн на виконання робіт. ПКД виготовлена аж у 2018 році, так само як і розпочаті роботи. Загалом 4 млн грн ЛКП "Рембуд" за три роки використало повністю. Загалом кошторисна вартість об'єкта становить 20 млн грн».

Каналізаційна насосна станція у Рудне.

За  інформацією  депутата  ЛМР,  у  міському  бюджеті  м. Львова на 2017 рік передбачено 11,2 млн грн на виконання робіт з каналізування селища (І черга). Виконані роботи з будівництва (700 м) самоплинного колектора по вул. Шевченка, напірних колекторів (2 нитки по 4,5 км), всього 11 млн грн. Рудненською селищною радою відкоригована ПКД на будівництво КНС на вул. Лесі України (200 тис. грн) та передана ЛМКП «Львівводоканал».

Кошторисна вартість КНС – 12 млн грн. Дасть можливість запустити систему каналізування, до якої також буде підключені амбулаторія, в подальшому – школа та садочок, забезпечить приймання стоків у промзону Рясне.

«У 2018 році було передбачено 6 млн грн на будівельні роботи по КНС, оголошена процедура закупівлі.  Зараз необхідно додатково 6 млн грн на закупівлю обладнання», - зазначає Ольга Посипанко.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.