×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів’яни вимагають великі автобуси на 10 маршрут

До депутата ЛМР від Української Галицької Партії Ігоря Дяковича звернулися мешканці зі скаргами на автобусний маршрут №10, який обслуговує комунальне підприємство. Люди скаржаться на те, що не можуть нормально користуватись цим маршрутом, адже на ньому курсують автобуси марок Богдан, Еталон і ГАЛаз, які не є пристосованими для маломобільних людей.

Автобусний маршрут № 10 сполучає чотири транспортні споруди: Головний автовокзал на вул. Стрийській, автовокзал Двірцевий, Приміський залізничний вокзал, Головний залізничний вокзал, а також два медичні заклади:  Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню на вулиці Кульпарківській та Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр  і ТРЦ King Cross Leopolis. З огляду на це, маршрут є затребуваний серед: маломобільних груп населення до медичних, інфраструктурних і розважальних закладів; батьків із малими дітьми, які прямують з дитячими візочками до інфраструктурних, медичних і розважальних закладів; гостей міста, які вимушені піднімати важкі валізи на висоті двох метрів, щоб добратись із одного інфраструктурного закладу до іншого.

Причин не запускати великогабаритних автобусів на маршрут нема. Тому просимо повернути великі автобуси львів’янам.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.