×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Сергій Івах - секретар комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища

Депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Сергій Івах – секретар комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища інформує громаду про депутатські здобутки 2018 року.

Зокрема, торік з ініціативи депутата вдалося завершити ремонтні роботи на вулиці Котлярській, які проводилися у кілька етапів. Упродовж першого етапу замінено каналізацію,  перекладено бруківку і висаджено дерева.

Сергій Івах представляє інтереси виборців центральної частини м. Львова, основними проблемами якої є стан дахів, балконів, скверів тощо. З його ініціативи у рамках Громадського бюджету вдалося провести комплекс робіт із благоустрою та реконструкції скверу на вулиці Рибній з метою створення креативного простору та відпочинкової зони для мешканців міста Львова. Сергій Івах сприяв у збереженні та відновленні дитячого і спортивного майданчиків на вул. Чорноморська, 12.

Минулого року депутат добився фінансування ремонту сходів, які ведуть до церкви Марії Сніжної. Зараз розробляється проектно-кошторисна документація на ремонт церкви Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної).

Відремонтовано балкони у будинках на вул. Таманська, 6, Шпитальна, 17, покрівлі у будинках на вул. Куліша, 43, Лисенка, 7, Раппопорта, 1, встановлено пандус у будинку на вул. Кульпарківській, 128.

Багато уваги Сергій Івах приділяв покращенню стану дошкільної освіти у м. Львові, ініціював громадські слухання з проблемних питань у цьому напрямку. Також Сергій Івах запропонував збільшити фонд оплати праці працівникам ДНЗ.

За ініціативи депутата була проголосована ухвала щодо безкоштовної охорони дошкільних навчальних і навчальних закладів, яку повинна здійснювати муніципальна варта.

«Цього року я виявив  близько десяти об’єктів дошкільних навчальних закладів, які роками перебувають у стані ремонтів і, окрім списання і витрачання бюджетних коштів, на жаль, ми більше нічого там не побачили. Я наполягатиму на якомога швидшому ремонті всіх об’єктів, щоб ми у 2019 році раз і назавжди поставили крапку щодо проблем із чергою у дитячі садочки м. Львові», - наголошує депутат фракції БПП «Солідарність».

Одне із основних завдань, яке ставив перед собою депутат у 2018 році – це повернення дитячих садочків у власність міста. «Один із таких прикладів – об’єкт на вул. Шевченка, 370 а. Тут ми об’єдналися з громадою об’єдналися і розробляємо детальний план території, згідно з яким землю повернемо в зону Г3-1, а це буде дошкільний навчальний заклад. Тоді громада не буде переживати, що в один прекрасний день перед ними постане десятиповерхова будівля», - зазначив Сергій Івах.