×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич пропонує створити підстанцію швидкої допомоги у центрі Львова

На позачерговій сесії Львівської міської ради 27 грудня депутат від фракції «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» Ігор Зінкевич запропонував створити у центрі міста підстанцію екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За його словами, ті пункти, які облаштовані зараз, орієнтовані на виклики «швидких» по області. Але у центрі міста, де є величезна кількість людей, невідкладна медична допомога має бути на більш високому рівні.

«Львів - туристичне місто, ми знаємо, наскільки багатолюдними є вулиці і площі міста, особливо у святкові дні, - пояснив Ігор Зінкевич. - Природньо, це збільшує ризик нещасних випадків, хвороб, які неможливо передбачити. На жаль, іноді медична допомога надходить із запізненням і це призводить до трагічних наслідків. Вважаю, що слід створити підстанцію екстренної медичної допомоги».

Мер міста Андрій Садовий позитивно відреагував на пропозицію Ігоря Зінкевича та доручив начальнику управління охорони здоров'я зайнятись цим питанням.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.