×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич вимагає впорядкувати роботу автобусного маршруту №32 та відновити курсування трамваю № 10

"Як депутат Львівської міської ради та керівник громадської організації «Варта- 1», я неодноразово отримував від мешканців Львова скарги на роботу автобусного маршруту № 32 «Головний залізничний вокзал – проспект Червоної Калини», – йдеться у його зверненні до мера міста Андрія Садового, яке Ігор Зінкевич зачитав на сесії Львівської міської ради 20 грудня.

 За його словами, люди скаржаться, що на цьому маршруті досі (при наявності у ЛК АТП № 1 автобусів великого класу) експлуатуються автобуси «Богдан А092», які, по-перше, незручні, по-друге, знаходяться у поганому технічному стані, а по-третє, після 20:00 з’їжджають із маршруту № 32 і фактично він перестає працювати в напрямку Сихова.

Оскільки траса автобусного маршруту № 32 проходить через густонаселені житлові масиви в районі вулиць Кульпарківської, Наукової та проспекту Червоної Калини та поєднує ці житлові райони із такими важливими інфраструктурними об’єктами як Головний та Приміський залізничний вокзали, а також із лікувальними закладами, Ігор Зінкевич пропонує замінити на маршруті № 32 автобуси малого класу автобусами великого класу, які надійшли цього року в експлуатацію Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1.

"З огляду на це, прошу Вас дати протокольне доручення в.о. начальника Управління транспорту Олегу Партиці разом із керівництвом ЛК АТП № 1 внести зміни у паспорт маршруту № 32 і затвердити на ньому курсування автобусів великого класу, пристосованих для перевезення осіб із інвалідністю", – йдеться у зверненні.

Крім того, Ігор Зінкевич пропонує відновити маршрут трамваю№10, який курсував з кінця 2012 року і до початку реконструкції вулиці Личаківської на ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Пасічної за маршрутом № 10 «Головний залізничний вокзал – вулиця Личаківська».

"На маршруті, як правило, працювало 5 трамвайних вагонів. Відповідно до розміщених у ЗМІ коментарів керівництва ЛКП «Львівелектротранс», трамвайний маршрут № 10 після його впровадження показав хороші фінансові результати, – зазначає депутат-укропівець. – Попри обіцянки керівника ЛКП «Львівелектротранс» Олега Берези, роботу трамвайного маршруту № 10 досі не відновлено. І це не зважаючи на те, що підприємство отримало із Берліна 30 трамвайних вагонів «Tatra KT4DM».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.