×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Яким був цей рік? Ігор Зінкевич, депутат міської ради, член фракції УКРОП, голова ГО «Варта-1»

Ігор Зінкевич, депутат міської ради, член фракції УКРОП, голова ГО «Варта-1»:

Щодня я спілкуюсь з величезною кількістю людей, які нарікають на одні й ті ж проблеми: погані дороги, забиті маршрутки, не ремонтуються тротуари і підземні переходи, на будинках течуть дахи… І якщо центр міста у нас виглядає «причепуреним», то на околицях міста до порядку ще дуже далеко.

Приємно, що цього року вдалося «дотиснути» ремонтників доріг, які нарешті спромоглися відремонтувати дорогу на виїзді зі Львова на Київську трасу. Роками ділянка у 300 м була пеклом для водіїв, а місто та область лише кивали одне на одного, сперечаючись за «нічию» територію. А в результаті гладенький асфальт поклали за три дні! Більше галасу і суперечок, ніж самої роботи - ось такі у нас реалії…

 Було витрачено чимало зусиль, щоб ціна у львівських маршрутках залишилась такою, як зараз, принаймні до покращення умов перевезення і до чіткого контролю обліку коштів перевізників. З цього приводу на початку листопада я навіть організував громадське слухання, щоб львів’яни могли висловити свою позицію. На жаль, не обійшлося без «сюрпризу»: на зустріч зареєструвалася величезна кількість представників від перевізників і вони фактично зірвали це слухання, відстоявши свої меркантильні інтереси. Не можу не зауважити, що очікував трохи більшої активності від львів’ян. Але, як бачимо, у нашому місті ще не всі готові відстоювати свої права. Можливо, люди зневірилися або думають, що питання вже вирішили без них. Що ж. наше суспільство ще тільки формується у своїй громадській активності, це також  треба розуміти.

 Багато сили цього року поклав на те, щоб зі Львова до Брюхович курсували габаритні автобуси, адже у ті маршрутки, що їздять зараз, не пристосовані для людей з особливими потребами та батьків із дитячими візками. І ось перший результат –  за кілька днів у тестовому режимі запустять два таких автобуси. Сподіваюсь, справа зрушилась з місця.

Втім, роботи ще дуже багато, і я розумію, що наступний рік щодо транспортного і дорожнього питання буде дуже гарячим.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.