×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Електронна черга у садок: як є і як може бути?

Чому електронна черга у Львові не дає гарантій, що ваша дитина потрапить у садок.

Над цим на круглому столі сьогодні міркували експерти, представники управління освіти, громадські активісти, юристи та ІТ-шники,  який організувала Українська Галицька Партія.

Один із варіантів – захистити електронну  чергу  у ДНЗ на основі блокчейну. Що це таке, пояснювали розробники системи рестрації «Blogly», які вже на українському ринку працюють понад 15 років. Система добре зарекомендувала себе у комерційному бізнесі, та останні два роки компанія «пішла»  в державні органи.

«Це технологія збереження даних послідовних записів. Тобто  усі батьки зможуть у відкритому доступі стежити за чергою. Відкрито бачити, хто, коли і  які вносить правки. Але усі внесені правки ніяк не впливатимуть на порядковість  у черзі, тож чесним батькам нема чого хвилюватися – така система їм на руку », - розповіла представниця розробників системи реєстрації на основі блокчейн «Блоклі Україна» Наталія Снєжкова.

Ігор Дякович, депутат ЛМР від Української Галицької Партії, член гуманітарної комісії ЛМР переконаний, ця система може гарно доповнити вже існуючу. Аби максимально знизити ризики корупцій та махінацій щодо потрапляння у львівські садочки.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.