×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Як і кому у Львові видають квартири? Вимагаємо прозорості

Відповідно до рейтингу проекту “Прозорі міста”, що реалізується ГО “Transparency International Україна”, для Львова показник прозорості житлової політики має найнижчий бал – 2,5 од. у загальному рейтингу.

“У травні минулого року я, як голова депутатської комісії законності, зверталася з рекомендаціями від нашої комісії публічно інформувати про діяльність громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті ЛМР. Ми просили оприлюднювати час та місце, порядок денний та протоколи засідань на офіційному сайті ради. Однак наші прохання досі не були враховані”, - повідомляє Юлія Гвоздович, депутатка від Української Галицької Партії у ЛМР.

З метою прозорої діяльності міської влади Львова, депутатка наполегливо просить на офіційному сайті ЛМР передбачити окремий розділ щодо житлової політики, у якому оприлюднювати всю інформацію про діяльність громадської комісії з житлових питань. А також внести відповідні зміни до Положення цієї комісії.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.