×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Ратуші пройшло громадське слухання щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті

Його ініціював депутат від фракції «УКРОП» Ігор Зінкевич. У сесійній залі Львівської міської ради зібралось понад 250 осіб.

Фактично слухання перетворились на дискусію між перевізниками та водіями, де кожен відстоював свою правду.

Працівники АТП-1 та приватні перевізники нарікали на нерентабельність проїзду, пасажири вимагали пояснити, як саме формується ціна на проїзд, чому її хочуть підвищити і чи насправді покращиться від цього комфорт у транспорті та будуть чіткі графіки.

За результатами слухань «Щодо недопущення підняття ціни на проїзд у громадському транспорті м. Львова без суттєвого покращення якості» на голосування було подано лише одну пропозицію: впровадити на 3 місяці паперові квитки і поставити компостери у салонах, залучити контролерів,  з’ясувати рентабельність перевезень та вирахувати об’єктивну ціну.

«В результаті, лише 47 проголосували за таку ініціативу, - каже Ігор Зінкевич. - Однак, зауважу, що більша частина присутніх – переважно водії  комунального підприємства АТП-1 та приватних фірм. Багато інших львів’ян, які прийшли висловити свою позицію,  фізично не могли поміститись у сесійній зал»

Втім, у фракції «УКРОП» питання не вважають закритим.

«Нагадаю, що петиція голови нашої фракції у міській раді Ігоря Телішевського «Щодо недопущення підвищення ціни у транспорті» набрала необхідну кількість голосів в єдиному реєстрі, - каже Ігор Зінкевич. -  Отже, це питання ми виносимо на сесію Львівської міської ради і продовжуємо боротися за те, щоб люди їздили в належних умовах та платили адекватні гроші за проїзд».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.