×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів’ян кличуть на громадське слухання щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті

Слухання відбудеться 26 листопада 2018 року в 18.00 у великій сесійній залі Ратуші. Ініціатором слухання виступив депутат від фракції УКРОП у ЛМР Ігор Зінкевич.

«Такі рішення, як підвищення цін на проїзд з п’яти до дев’яти грн, не повинні прийматись без громадського обговорення», – переконаний Ігор Зінкевич.

Однак управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради запропонувало жителям міста не обговорення, а оголосило консультацію з громадськістю.  Це означає, що свої зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг м. Львова, або ж надсилати електронне звернення.

Депутат вважає, що таку форму обговорення не можна вважати повноцінним діалогом з людьми.

«Потрібно дати можливість жителям міста прийти і відкрито висловити свою позицію в очі чиновникам, а не «консультуватись» з ними в онлайн-режимі, – підсумував  Ігор Зінкевич. – Тому беру організацію громадських слухань на себе».

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова.

Місце проведення: велика сесійна зала Львівської міської ради, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Реєстрація учасників: 17.30−18.30. Початок заходу: 18.30.

Довідкова інформація: у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297−57−63.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.