×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський: зареєстрував петицію щодо недопущення підвищення ціни за проїзд у львівському транспорті

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу вимагає суттєвого покращення якості перевезень, а вже після цього ставити питання про можливе подорожчання проїзду та обговорювати його з громадою.

Нещодавно у багатьох засобах масової інформації почали поширювати новину про можливе підняття ціни на проїзд у громадському маршрутному транспорті міста до дев’яти гривень. Так, зі слів керівника Асоціації перевізників, економічно виправданий тариф – це 9 грн. 20 коп. Перевізники вимагають, щоб Львівська міська рада переглянула тарифи до 1 грудня. Інакше вони або скоротять маршрути, або обмежать графік до 20.00.

На думку автора петиції, таке різке підняття цін на проїзд у громадському транспорті є неприпустимим та безпідставним.

«Враховуючи суспільний інтерес та важливість питання і задля уникнення напруги у суспільстві та невдоволення громади міста, ініціюю петицію щодо недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському громадському транспорті без обґрунтування тарифу перевезень, покращення якості та графіку обслуговування маршрутів, а також введення електронного квитка, - вважає Ігор Телішевський. -  Впевнений, що цю ініціативу підтримують тисячі львів’ян. Мешканці вважають, що якість та зручність перевезень не відповідає ціні за проїзд, яку чиновники Львівської міської ради, а також приватні перевізники пропонують підвищити. Варто нагадати, що перед попереднім підняттям ціни на проїзд приватні перевізники обіцяли покращити якість перевезення, проте цього не відбулося до сьогодні!»

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.