×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інваліди повинні мати право купувати залізничні квитки онлайн

Відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю  першої  групи  або  дітей  з інвалідністю,  мають  право  на 50-відсоткову знижку вартості проїзду. Однак придбати такий пільговий квиток особи з інвалідністю можуть лише у квиткових касах.

“На онлайн-ресурсах доступна опція купівлі квитків за пільговою ціною для дітей та студентів. Для осіб з інвалідністю ця опція не передбачена. А вони також люди, які мають фізичні проблеми зі здоров'ям: ампутація кінцівок, проблеми з опорно-руховим апаратом тощо. Таким громадянам дуже важко добиратися до пунктів продажу квитків”, - говорить депутат від Української Галицької Партії Ігор Дякович.

Тому він запропонував раді звернутися до Міністра інфраструктури України, Міністра соціальної політики та голови правління ПАТ «Укрзалізниця» з проханням забезпечити впровадження опції купівлі квитків для осіб з інвалідністю за пільговим тарифом на онлайн-ресурсах.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.