×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції УКРОП у ЛМР вважають неприпустимим піднімати ціни на проїзд у Львові

Про це заявив з трибуни на сесії Львівської міської ради депутат Ігор Зінкевич.

Нещодавно у багатьох засобах масової інформації почали поширювати новину про можливе підняття ціни на проїзд у громадському маршрутному транспорті міста до 9-ти гривень.

«Так, зі слів керівника Асоціації перевізників, економічно виправданий тариф – це 9 грн 20 коп, - повідомив Ігор Зінкевич. -  Перевізники вимагають, щоб міська рада переглянула тарифи до 1 грудня. В іншому випадку, вони або скоротять маршрути, або обмежать графік до 20.00".

Депутати фракції УКРОП у ЛМР впевнені, що таке різке підняття цін на проїзд у громадському транспорті є недопустимим та безпідставним. Це призведе до ще більшого зубожіння львів’ян та соціальної напруги у місті. Адже цього тижня ми побачили яскравий приклад міста Тернопіль, де мешканці вийшли на акцію протесту та показали міським урядникам, що вони думають про підняття ціни на проїзд.

"Застерігаємо міського голову від вчинення необдуманих кроків та як це вже не раз бувало, підняття цін без жодного покращення у пасажирських перевезеннях, - наголосив Ігор Зінкевич. - Вимагаємо публічних громадських слухань щодо можливого підвищення цін на проїзд у громадському транспорті у місті Львові, а також пришвидшення введення електронного квитка".

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.