×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Спортивна інфраструктура Рясного потребує розвитку», – Дідух

Учора, 11 жовтня, депутат фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Михайло Дідух під час сесії закликав міського голову Львова взяти під особистий контроль розвиток спортивної інфраструктури в Рясному. 

Зокрема, на прикладі стадіону біля будинку на вул. Шевченка, 360 депутат показав, в якому стані перебувають чимало спортивних об’єктів у мікрорайоні.

«Стадіон – занедбаний. Обдерта сітка огорожі, знищене покриття, немає жодних тренажерів, обладнання. Тут діти можуть хіба калічитися, а не займатися спортом. Об’єкт немає балансоутримувача», – заявив Дідух.

Відтак керівник Шевченківської РА Надія Банах та директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна отримали від міського голови доручення напрацювати варіанти відновлення стадіону. А міський голова навіть пообіцяв особисто виїхати на місце та вивчити ситуацію.

«Міські чиновники повинні звернути увагу на будівництво спортивної інфраструктури, відкриття спортивних гуртків та секцій та сприяти розвитку спорту в мікрорайоні, адже здорова молодь – здорова нація. На Рясному потрібно не лише ремонтувати старі об’єкти, а й активно відкривати нові спортивні зони, ворк-аути просто неба, встановлювати вуличні тренажери», – переконаний Михайло Дідух. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.