×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ольга Посипанко просить навести лад на зупинці громадського транспорту навпроти Привокзального ринку

Перед зверненням упродовж 2-х років я предметно спостерігала за явищем, що відбувається на зупинці "Привокзальний базар" на вул. Городоцькій (на виїзд зі Львова), періодично фіксуючи побачене.

Зупинка має величезний пасажиропотік через ближнє розташування Головного вокзалу, Привокзального ринку, перетину багатьох маршрутів міста та приміста.

Однак, зупинка громадського транспорту, де повинен зупинятися тролейбус та міські автобуси, фактично виконує функцію кишені для відстою приміських маршрутів Городоцького та інших напрямків.

Міські автобуси з тролейбусом подекуди в три (!) ряди зупиняються для посадки-висадки пасажирів, створюючи аварійні та небезпечні для життя людей ситуації. Женучись за виручкою, водії автобусів зупиняються у недозволеному місці перед зупинкою вздовж загорожі, оскільки автобусна зупинка постійно (!) зайнята приміськими автобусами, які набирають пасажирів. Стан газону та зупинки в жахливому стані, люди в прямому розумінні перестрибують калюжі, болото тощо.

Додаю фотофіксацію викладеного та прошу Вас дати доручення управлінню транспорту та зв'язку спільно з Нацполіцією навести порядок на цій зупинці, звільнивши її від приміських автобусів з можливістю зупинки міських автобусів та тролейбусів, а також доручити районній адміністрації забезпечити благоустрій території, встановлення додаткових огорож для безпеки людей.

IMG_4672 (1).JPG

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.