×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич вкотре долучився до нагородження найкращих спортсменів Львівщини

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич взяв участь у церемонії нагородження найкращих спортсменів місяця на Львівщині за червень та липень 2018-го року.
«Знову мав нагоду долучитись до привітань найкращих спортсменів Львівщини за червень і липень. Дуже приємно було бачити цих молодих і красивих хлопців і дівчат, які здобувають перемоги на різних турнірах та чемпіонатах, чим, власне, славлять Україну та Львівщину. Також, дуже дякую за колосальну роботу, яку виконали тренери цих спортсменів і частинку власної душі, яку кожен наставник вкладає в свого підопічного. Це матері та батьки у спорті, без яких не було б ні нагород, ні перемог», - розповів Ігор Зінкевич.
Кращим спортсменом червня, за підсумками опитування, став веслувальник Дмитро Озимок. Кращою спортсменкою Львівщини у липні стала триатлоністка Софія Прийма.
«Щиро вітаю усіх атлетів та наставників з цими нагородами, бажаю не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові спортивні вершини, бити рекорди і щодня перевершувати себе самого. Citius, Altius, Fortius! Ви це можете!», - підсумував укропівець.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.