×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У неділю, 2 вересня, відбудеться другий фестиваль сусідів мікрорайону Знесіння - “Знесіння Фест”

Цього року святкування присвячено 100-літтю створення Західноукраїнської Народної Республіки і вшануванню подвигу Українських січових стрільців. Тому стрілецька програма буде основною ідейною складовою заходу.

“Вся програма “Знесіння Фесту” пронизана різними активностями та майстер-класами, які стосуються Українських січових стрільців. Родзинкою нашого заходу буде реконструкція бою січових стрільців. З 13:00 біля озера в парку Знесіння ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» проведуть реконструкцію бою 1918 року, який відбувся якраз у нас на Знесінні. І мені дуже приємно, що саме Українська Галицька Партія підтримала та посприяла проведенню реконструкції. Її можна вважати окремою повноцінною подією фестивалю”, - розповідає Юля Гвоздович, одна зі співорганізаторів Знесіння Фест, депутатка ЛМР від УГП.

“Район Знесіння - це одна з локацій, де у Львові тримався українсько-польський фронт. Важливо показувати і демонструвати тодішні історичні події. Бо, я впевнений, багато хто до кінця не розуміє, що українська державність розпочалася не у 1991 році, а ще у 20-му столітті. Інституційний процес утвердження держави сягає 1917-1921 років. І відвідати реконструкцію бою Українських січових стрільців - це не просто провести гарно час, а й щось побачити, почути, обмінятися думками, щоб вкотре задуматися над темою нашої державної спадщини і продовжувати її утверджувати у власній сім’ї та родині”, - говорить історик Іван Хома, який в межах фестивалю читатиме власну лекцію про січових стрільців.

Окрім того учасників Фесту чекатимуть цікаві лекції просто неба та майстер-класи, сімейні естафети та дитячі активітети, смачний ярмарок та конкурси господинь, а ще купа різних активностей та виступ кавер-гурту “Wszystko”.

Детальніша програма та більше інформації про фестиваль на офіційній сторінці заходу:

Плануйте свої вихідні так, що обов’язково відвідати Знесіння Фест.

Буде цікаво!
До зустрічі!

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.