×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Богдан Гула: «Байдужість місцевої влади призводить до смерті львів’ян»

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу вкотре звернувся до мера міста Андрія Садового з проханням встановити світлофор на вулиці Пасічній. Укропівець наголошує, що вже понад рік оббиває пороги кабінетів міськради, проте жодної реакції на його звернення немає.

Днями така байдужість влади призвела до трагедії. У смертельній ДТП на вул. Пасічній загинула 70-річна жінка, ще двох людей травмовано. Автопригода сталась на перехресті вулиць Пасічної та Лисинецької.

«Місцеві мешканці вже кілька років просять перенести світлофор від коледжу на це аварійне перехрестя, яке сполучає школу з дитячим садочком. Я, як депутат, вже понад рік пишу депутатські запити з проханням встановити там світлофор. Закордоном стежки робляться там, де люди ходять. Так само і тут треба поставити світлофор там, де люди просять. Вкотре звертаю увагу міської влади на цю проблему. Переконаний, що якщо місто не відреагує на це, то таких смертельних ДТП на цьому відрізку дороги буде багато», - наголосив укропівець. 

Богдан Гула живе неподалік і не з чуток знає, що мешканці великого мікрорайону наражають себе на смертельну небезпеку. 

За інформацією УКРОПу, ціна безпеки мешканців – майже 1 мільйон гривень. Саме стільки коштує встановлення світлофору на перехресті. У мерії переконують, коштів на це наразі немає.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.