×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич закликав громаду чітко формулювати проекти розвитку Львівщини

Депутат Львівської міськради від УКРОПу Ігор Зінкевич взяв участь у засіданні робочої групи з розробки проекту Плану заходів 2019-2020 роках стратегії розвитку Львівщини.

 «Сьогодні багато змін залежить від громади, помітив, що громада хоче децентралізації і готова сама вирішувати власні проблеми. Зокрема, це стосується й реалізації різноманітних проектів - облаштування спортмайданчиків, прибудинкових територій, організація благоустрою, тощо. І це дуже важливо, адже хто, як не люди, які живуть в певних районах, бавляться з дітьми на тих майданчиках, ходять вулицями, знають, що саме їм потрібно», - розповів укропівець.

Проте, на думку депутата, у громади є певні проблеми з формулюванням та структуризацією власних проектів.

«Заслухавши усі проекти, я зрозумів, що проекти громадськості, часто, є не до кінця структурованими та чіткими. В переважній більшості такі проекти є трішки незавершеними і банально потребують доопрацювань. З огляду на це, закликаю активних громадян частіше долучатись до таких ініціатив, адже тут, як і всюди, досвід відіграє далеко не останню роль», - підсумував Ігор Зінкевич.

Депутат порадив громаді звернути особливу увагу при формуванні проектів на такі пункти:

  1. Детально проаналізувати умови тих конкурсів, які Вас зацікавили;
  2. Сформувати проектні профілі за вибраними тематичними напрямками, які передбачено фінансувати відповідно до наявних робочих програм та оголошених і очікуваних конкурсах;
  3. Представити ваші можливості виконання проектів;
  4. Активно підтримувати спілкування з партнерами.