×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич взяв участь в акції проти торгівлі людьми

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич взяв участь в акції «Лабіринт Можливостей», яка відбувалась проти сучасного рабства та торгівлі людьми.

 «Сучасне рабство або торгівля людьми, як на мене, є дуже недооціненою проблемою сучасності. Обман та вербування людей з метою затягнути їх у рабство щоденно відбувається по всій планеті, а відсутність належної уваги до таких дій призводить до безкарності торговців людьми. Саме через бажання привернути увагу суспільства до цієї проблеми, сьогодні відбулась акція «Лабіринт можливостей», до якої я залюбки приєднався», - розповів укропівець.

Відсутність достатньої кількості інформації про сучасну работоргівлю, на думку депутата, є проблемою, яку необхідно вирішувати негайно.

«Метою заходів, які проходитимуть у всіх обласних центрах України, є  інформування українців про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, коли вони погоджуються на сумнівні вакансії та надто привабливі умови праці. Коли мандруєте за кордон не забувайте: не варто вірити неперевіреним агенціям та підозрілим людям», - підсумував Ігор Зінкевич.