×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич виступив проти будівництва паркінгу поблизу Національного університету ім. Франка у Львові

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич відвідав публічну консультацію, на якій обговорювалась доцільність будівництва підземного паркінгу на площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка.

"На зустрічі я побачив протистояння міськради (управління архітектури та урбаністики ЛМР, інвестиційних проектів та ін.) та працівників університету. Позиція закладу дуже проста і чітка: представники стверджують, що парк є цінною історичною пам’яткою і не можна допустити її руйнування. До того ж, будівництво підземного паркінгу загрожує будівлі самого Університету. Особисто я підтримую таку думку і вважаю, що рішення будувати паркінг саме тут є неправильним», - розповів Ігор Зінкевич.

Цікаво, що ЛКП «Зелений Львів», яке займається даним будівництвом, вже отримало з бюджету міста один мільйон гривень на проекти та дослідження.

«Ці кошти були виділені до того, як дане питання було поставлене на голосування депутатів. Раніше не було проведено жодного обговорення ні з громадою Львова, ні з працівниками університету, ні з експертами. Ніхто не питав думки, як вони це бачать і чи підтримують таку ініціативу» - підсумував укропівець.

 Ігор Зінкевич пообіцяв особисто проконтролювати цю ситуацію, відвідати усі подальші збори та відстояти позицію громади та університету.