×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Укропівець Ігор Зінкевич контролює ремонтні роботи на вулиці Просвіти у Львові

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич відвідав вулицю Просвіти у Львові, на якій проводяться ремонтні роботи, аби дізнатися, як використовуються кошти громади міста.

"Враховуючи немаленьку суму, яка була виділена із бюджету міста на ремонт вулиці, а це 12 млн. грн., мені стало цікаво, чому виникла тривала затримка у роботі і на що підуть такі кошти. Дізнався, що працівники, які проводять ремонт, натрапили на тверді породи ґрунту, які ускладнюють процес роботи, в тому числі й заміну колектора та водопостачальних труб. Як зазначає Галицька адміністрація, роботи мають завершитись до грудня цього року. Наразі проводять заміну комунікацій. Планується заміна мереж (труби водопостачання, колектора), дороги та хідників. Також планують відремонтувати стіну Монастиря (Костел і Монастир Кармелітів Босих), яка виходить на цю вулицю. Також важливим є факт, що до прибуття міського голови на будмайданчик, була одна кількість робочих, а після прибуття Андрія Садового кількість людей, які активно показують, що вони працюють, різко зросла. Такі факти є, як мінімум, дивними. А щодо виділених грошей, то після ремонту ми побачимо якість виконаних робіт та доцільність такої немалої суми» - розповів укропівець.

Ігор Зінкевич пообіцяв особисто проконтролювати цю ситуацію, місце в якій мають маніпуляції великими сумами грошей жителів міста Львова.